Gürcistan Teknoloji Siteleri ve Telefon Alınacak Yerler Genel

Gürcistan Teknoloji Siteleri Ve Telefon Alınacak Yerler

Gürcistan Teknoloji Siteleri ve Telefon Alınacak Yerler 2023’ün Gelmesiyle ve Büyüyen e-ticaret pazarında Gürcistan alışveriş siteleri geleneksel elişi teknoloji ürünleri ve şaraplarıyla yerini çoktan almış durumda. Pandemi dönemiyle artan müşteri taleplerini karşılamak için her geçen gün yeni bir alışveriş sitesi açılmakta. Bizde Sizler için Gürcistan teknoloji siteleri’ni araştırdık ve derledik işte 2022’nin Gürcistan teknoloji ve alışveriş siteleri.

gürcistan teknoloji siteleri

Gürcistan Teknoloji Siteleri Listesi

Gürcistan teknoloji Siteleri listesi aşağıdaki gibidir site isimlerine  tıklayarak siteleri gezebilirsiniz.

 

3. eAuction.ge

Hurda metal parçalardan kanalizasyon borularına kadar. Aradığınız her türlü mal ve hizmetin satışını bulabileceğiniz bir site.

 

2. alta.ge

Bilgi teknoloji ürünleri, beyaz eşya ve televizyon kategorilerinde çok uygun fiyatlar yakalayabileceğiniz Gürcistan alışveriş sitesi.

 

3. eAuction.ge

Hurda metal parçalardan kanalizasyon borularına kadar. Aradığınız her türlü mal ve hizmetin satışını bulabileceğiniz bir site.

 

4. elit electronic

Gürcistan’da cep telefonu fiyatlarına baktığımızda Türkiye’ye kıyasla daha ucuz olduğu görülüyor. Bazı telefonlarda fark 2000 TL’yi buluyor.

 

5. flowers.ge

Gürcistan’ın en kalite çiçek hizmeti veren alışveriş sitesi.

6. myauto.ge

Gürcistan araba satış siteleri arasında en büyük araba satış sitesidir. 1998 model 1.6 Golf arabanın fiyatını görünce insan gerçekten aynı dünyada yaşayıp yaşamadığını sorguluyor. An itibariyle fiyatı 14,796 TL. Gürcistan ile Azerbaycan arası araç alışverişi yapmak çok sık rastlanan bir durum.

 

8. rugged.ge

Sadece cep telefonları, aksesuarları ve ses sitemi satışı yapan Gürcü alışveriş sitesi. Ürün çeşidi gerçekten çok fazla.

 

9. dressup.ge

Gürcistan giyim siteleri arasında ön sıralarda geliyor. Türk markalarının ürünlerini de bulabilirsiniz.

 

11. biblusi.ge

Kitap, oyuncak, aksesuar ve hediyelik eşya satışı yapan Gürcü alışveriş sitesi.

 

12.liloshop.ge

Ağırlıklı olarak çocuk dünyası ürünleri satışı yapan sitede mutfak gereçlerinden cep telefonuna kadar aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz.

 

Sizler için araştırdığımız ve derlediğimiz siteler bu şekilde’dir. Bizleri Takip ederek güncel ve kaliteli haberlere ulaşabilirsiniz.

>>> Teknoflex

Bir cevap yazın