Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü: CS GO Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı milyonlarca CS GO severin merak ettiği konulardan birisidir. Çeşitli uygulamaların neden olduğu ‘VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı’ hatası nasıl çözülür sorusunu merak ediyorsanız bu yazımız sizin için hazırlandı. Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı sorunu bu soruna neden olan birçok sebep olabilir. Her bir sorunun farklı yolu mevcuttur. Bu sorun da çok uzun süredir oyuncuların başına bela olmaya devam ediyor. Özellikle yeni oyunla birlikte bu tür sorunların yaşanma sıklığı da daha fazla artmaya başlamıştır. Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü Genelde bu hatayı görenler ban yediklerini düşünürler, ancak durum bu değil Valve şirketi tarafından paylaşılan bilgilerden dolayı yaşanabilecek bir hatadır. Valve Anti Cheat hile koruma yazılımının bilgisayardaki bazı uygulamalarla çakışmasından kaynaklanır. Valve Anti-Cheat, eğer bilgisayarınızda ona engel olan bir uygulama varsa Counter-Strike 2’de (CS2) maçına giriş yapmanıza engel olacaktır. Aslında bu durum hile […]

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü: CS GO Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı milyonlarca CS GO severin merak ettiği konulardan birisidir. Çeşitli uygulamaların neden olduğu ‘VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı’ hatası nasıl çözülür sorusunu merak ediyorsanız bu yazımız sizin için hazırlandı.

Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı sorunu bu soruna neden olan birçok sebep olabilir. Her bir sorunun farklı yolu mevcuttur. Bu sorun da çok uzun süredir oyuncuların başına bela olmaya devam ediyor. Özellikle yeni oyunla birlikte bu tür sorunların yaşanma sıklığı da daha fazla artmaya başlamıştır.

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Genelde bu hatayı görenler ban yediklerini düşünürler, ancak durum bu değil Valve şirketi tarafından paylaşılan bilgilerden dolayı yaşanabilecek bir hatadır. Valve Anti Cheat hile koruma yazılımının bilgisayardaki bazı uygulamalarla çakışmasından kaynaklanır.

Valve Anti-Cheat, eğer bilgisayarınızda ona engel olan bir uygulama varsa Counter-Strike 2’de (CS2) maçına giriş yapmanıza engel olacaktır. Aslında bu durum hile olup olmadığından dolayı işini şansa bırakmıyor. Peki o zaman Counter-Strike 2 (CS2) “CS GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı” hataları çözümüne geçiş yapalım.

Steam Uygulamasından Çıkış Yapıp Bilgisayarı Resetleme

CS GO Vac oyun hatasını almanıza neden olabilecek birden fazla uygulama bulunmaktadır. Genelde bu uygulamalar şunlardır;

 • PowerShell
 • SandBoxie
 • Cheat Engine
 • IObit Start Menu 8
 • Process Hacker
 • DLL Injections
 • Hypervisions
 • Steam Idlers
 • CCleaner

Yukarda verdiğimiz uygulamalar tamamen kapatıp ya da bilgisayarınızda kaldırıp Steam’e girşi yapmak bu hatayı almanızın önüne geçebilir. Bu tarz uygulamalar oyunu yasakladığı için sorun oluşturabilir.

Steam Service Uygulamasını Tamir Etmek

İlk Steam’den çıkış yapınız ardından Başlat- Çalıştır açtıktan sonra C: Program Dosyaları (x86) Steam/bin/SteamService.exe/repair komutunu giriniz ardından Enter’e basınız.

Burada dosyalar taranıp tamir edildikten sonra bilgisayara temiz bir reset atın ve oyuna giriş yapmayı deneyiniz. Ardından bu hatadan kurtulmuş olacaksınız.

Steam Uygulamasını Yönetici Olarak Çalıştırmak

Steam üzerinden Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı sorununun çözümü için bir diğer yöntem de Steam uygulamasını yönetici olarak çalıştırma vardır. Bu sorunu yaşayan çoğu kişi uygulamayı yönetici olarak çalıştırmanın sorunun çözüm yolu olduğunu belirtmektedir. Eğer hiçbir çözüm problemi gidermezse bilgisayarınıza temiz bir format atmanız gerecektir.

CS GO Sistem Dosyalarını Tamir Etmek

Bilgisayarda bulunan başlat arama kısmına CMD komutunu yazınız ardından da komut istemi uygulamasını yönetici şeklinde başatın. Daha sonra da komut kısmına sfc/ scannow yazınız ardından Enter’e basınız. Dosyalar tamir edildikten sonra bilgisayarınıza reset atınız ardından da CS GO’ya yeniden giriniz.

 

Counter-Strike 2 Hataları Ve Çözümleri

Eğer Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) oyunuyla ilgili bir hata ile karşılaşıyorsanız, sorunun çözümü için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz. Ancak, he

r durum farklı olduğu için aşağıdaki öneriler her zaman işe yaramayabilir. Hatanın doğasına bağlı olarak çözüm yöntemleri değişebilir.

 1. Oyun Dosyalarını Doğrula: Steam üzerinden CS:GO’yu sağ tıklayın, “Özellikler” seçeneğine gidin, ardından “Yerel Dosyalar” sekmesine geçin. “Dosyaları Doğrula” butonuna tıklayarak oyun dosyalarınızın bütünlüğünü kontrol edebilir ve eksik veya bozuk dosyaları indirebilirsiniz.
 2. Sürücü Güncellemeleri: Bilgisayarınızdaki grafik kartı sürücülerini ve diğer donanım sürücülerini güncellediğinizden emin olun. Bu, oyununuzun daha iyi performans göstermesine ve hataları düzeltmesine yardımcı olabilir.
 3. Bağlantı Sorunlarını Kontrol Etme: İnternet bağlantınızı kontrol edin. Eğer bağlantı sorunları yaşıyorsanız, oyun içi hatalar ve bağlantı kesintileriyle karşılaşabilirsiniz.
 4. Firewall ve Antivirüs Ayarları: Güvenlik duvarınızın CS:GO’ya erişimini engelleyebilecek ayarlarını kontrol edin. Ayrıca, antivirüs yazılımınızın oyunu etkileyip etkilemediğini kontrol edin. Gerekirse, güvenlik duvarı ya da antivirüs programınızın ayarlarında CS:GO’yu güvenli uygulamalar listesine ekleyin.
 5. Oyun Ayarları ve Config Dosyası: CS:GO’nun grafik ayarlarını düşürerek veya varsayılan ayarlara geri dönerek performansı artırabilirsiniz. Ayrıca, “autoexec.cfg” adlı bir dosya oluşturup içine bazı özel ayarları ekleyerek oyunun performansını iyileştirebilirsiniz.
 6. Oyunu Yeniden Yükleme: Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, oyunu tamamen kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Ancak bu işlem önceki kayıtlarınızı ve özelleştirmelerinizi kaybetmenize neden olabilir.

Eğer sorun devam ediyorsa, CS:GO’nun resmi destek forumlarına ya da Steam Topluluk Forumlarına başvurarak daha fazla yardım alabilirsiniz. Oyun geliştiricileri ve diğer oyuncular genellikle bu platformlarda yardım etmeye ve sorunları çözmeye isteklidir.

Anti-Virüs Yazılımını Devre Dışı Bırakın

CS GO’da yaşadığınız sorununun bir diğer kaynağı da anti virüs yazılımından kaynaklanmaktadır. Anti-virüs yazılımı, Valve Anti-Cheat’i engelleyecektir. Counter-Strike 2’ye (CS2) girmeden önce anti virüs yazılımı silebilirsiniz. Ardından oyundan çıktığınızda da tekrardan aktif bir hale getirebilirsiniz.

Counter-Strike 2’yi (Cs2) Silip Yeniden Yükleyin

Yukardaki çözümlerden hiç birisi Cs Go Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı sorununu çözmeye yetmediyse son olarak CS GO oyununu silip yüklemeyi de deneyebilirsiniz. Oyun ile ilgili olan dosyalar kaldırılacağından dolayı sıfırdan başlatmış olursunuz. Bu yöntem için aşağıdaki adımları izleyiniz.

 

 • Steam uygulamasına girşi yapın ardından Kütüphane’ye geçiş yapın.
 • Soldaki oyunlar listesi içinden CS GO 2’yi bulunuz.
 • Sağ tıklayıp YÖNET-KALDIR sekmesine tıklayın
 • Dosya Gezgini’ni açınız.
 • Bu bilgisayar- Program Files- Steam- Steamapp- Common
 • Counter Strike Global Offensivfe klasörünü bulup siliniz.
 • Steam üzerinden tekrar yükleme işlemini başlatın.

 

 

Linkler:

teknoflex.com

cs go

Benzer Yazılar

Fifa 22 Sistem Gereksinimleri Güncel Sistem Gereksinimleri

Oyun 5 ay önce

İçindekilerFifa 22 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?FIFA 22 İncelemesiFIFA 22 Görseller ve Grafik YükseltmeleriFifa 22 Nedir? Hangi Oyun Türünü Kapsar ?Fifa 22 PC Sistem GereksinimleriFifa 22 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Milyonlarca oyuncunun severek takip ettiği oyunlardan birisi olan FİFA 22 gerek oynanış gerekse atmosferi ile dikkat çekmeye devam ediyor. Buna bağlı olarak milyonlarca kullanıcı Fifa 22 sistem gereksinimleri merak etmektedir. Bu yazımızda bu konu hakkında detayları ele alacağız. Electronic Arts tarafından 2023 yılında piyasaya sürülen FİFA 22 bu isimle yayınlanan son oyundur. EA Sports FC olarak isim değişikliğine giden oyun bu isim değişikliğine rağmen halen oyun severlerin ilgi odağı olmuş durumdadır. Oyunu bu denli önemli kılan birden çok nokta bulunuyor bunlardan birisi de oynanışın birçok platform üzerinden en iyi şekilde olmasıdır. Peki FİFA 22 Sistem Gereksinimleri nedir? Gelin bakalım; FIFA 22 İncelemesi EA Sports tarafından geliştirilen ve yayınlanan FİFA 22 sistem gereksinimleri en popüler futbol simülasyonu video oyunu serisinin son sürümlerinden birisidir. Gerçeğe […]

En Güzel ve Kullanılmamış Clash Royale İsimleri (2024)

Oyun 7 ay önce

İçindekilerEn Güzel Clash Royale İsimleri ve NickleriClash Royale İsimleriKısa Clash Royale İsimleriClash Royale Yabancı NicklerClash Royale Klan İsimleri ve NickleriEn Güzel Clash Royale İsimleri ve Nickleri En Güzel ve Kullanılmamış Clash Royale İsimleri (2024) konumuzda sizlerle arkadaşlarınıza ve oyundaki tüm oyuncuları kıskadıracak heybetli bir clash royale isimleri vereceğiz Clash Royale, Supercell tarafından geliştirilen ve yayımlanan, strateji ve kart oyunu türündeki popüler bir mobil oyundur. Bu oyunda nick de oynanış kadar önemlidir Oyun, kendi askeri birimlerinizi kontrol ederek düşman kulelerine saldırdığınız ve kendi kulelerinizi savunduğunuz rekabetçi bir çok oyunculu arenada geçer. Bütün oyun mantığı strateji üzerine kuruludur. Kartların dizilişi ve konumları oldukça önemlidir. Clash Royale İsimleri Kartın Büyülü Efendisi: Büyülerle ustalıkla oynayan bir kart efendisi. Kralların Muhafızı: Krallığı güçlü bir şekilde koruyan bir savunma uzmanı. Zaferin Sihirbazı: Oyunu büyü yetenekleriyle yönlendiren bir sihirbaz. Goblenci Hanedanı Kralı: Goblin kartlarıyla hakimiyet kuran bir krallık lideri. Kartın Şampiyonu Roket: Roket kartıyla stratejik zaferler kazanan […]

Dünyanın En Zor Oyunu Hile Kodları

Oyun 2 yıl önce

İçindekilerDünyanın En Zor Oyunu Hile Kodları Var mı?Dünyanın En Zor Oyunu Kaç Bölüm?En Zor Oyun Stratejisi KurmaDünyanın en zor oyunu hile kodları sorusunda birçok kişi oldukça geniş araştırma yapıyor. Bu oyun günümüzde oldukça popüler oyunlar arasında yer alıyor. Bu oyunda heyecan oldukça yüksek boyutlarda denilebilir. Heycanlı olduğu kadar da adının hakkını veriyor. Çünkü ölmemek için çok ciddi bir oyun dikkati ortaya çıkarmanız gerekiyor. Dünyanın en zor oyunu tüm iyi oyuncuları bir araya getiriyor. dikkatli ve becerili oyunculara ev sahipliği yapıyor. Bu Oyunun Birçok farklı kategorisinin bulunması bu oyunu son derece popüler hale getiriyor. Beklentileri karşılaması ve her kategorinin giderek daha da zor bir hale gelmesi ilerleyen süreçte oyuncuları bir hayli zor durumda bırakıyor. Bu nedenle de oyuncular için dünyanın en zor oyunu hile kodları oldukça merak edilen kodlar arasında yerini alıyor. Peki en önemlisi bu oyunun hile kodları varmı?:) Dünyanın En Zor Oyunu Hile Kodları Var mı? Dünyanın en zor […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele